Ukrainian Private Law and the European Area of Justice

Вийшла друком книга Ukrainian Private Law and the European Area of Justice за загальною редакцією Eugenia Kurzynsky-Singer та Rainer Kulms видавництва Mohr Siebeck.

Наукова робота присвячена розвитку приватного права України в процесі її європеїзації. Цей процес визначається Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, яка була укладена у 2014 році та зобов'язує Україну втілити в свою національну правову систему різноманітну кількість європейських правових актів, спрямованих на досягнення економічної інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС. Незважаючи на це, було б неточним описати процес інтеграції українського приватного права до Європейського простору правосуддя як єдине впровадження acquis ЄС. Навпаки, європеїзація українського приватного права є частиною ціннісної європеїзації всього українського суспільства.

Робота входить до серії Beiträge zum ausländischen und internationalen Privatrecht, яка  видається з 1928 року Max-Planck-Institut für ausländisches und internationales Privatrecht (Інститутом Макса Планка з порівняльного та міжнародного приватного права, м. Гамбург).

Серед авторів видання представлені співробітники Інституту:

Віталій Короленко

The reform of the Ukrainian judicial system and the civil proceedings in the context of the Association Agreement

Роман Майданик

Development of Ukrainian private law in the context of its Europeanization

Володимир Король

Modernization of Ukrainian Cross-border Litigation and Conflict Law relating to contractual disputes in commercial matters on the way towards European Area of Justice

Володимир Кочин

Non-Entrepreneurial Legal Entities in Ukraine: the Application of the European Experience

 

Монографію опубліковано англійською мовою. Детальніше за посиланням.