20-річчя Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені Ф. Г. Бурчака НАПрН України

20-річчя Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені Ф. Г. Бурчака НАПрН України

23 грудня 2016 року Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України відсвяткував своє 20-річчя. З нагоди ювілею відбулися урочистості, на які завітали почесні гості та друзі Інституту. У рамках урочистого заходу відбулася презентація ювілейного випуску журналу «Приватне право і підприємництво», а також виставка наукових видань, що підготували наукові співробітники Інституту за останні роки.

Відкриття урочистого заходу почалося з привітання та вступного слова директора Інституту доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України Олександра Дмитровича Крупчана. Він зробив короткий екскурс в історію створення наукової установи і нагадав, що робота науково-дослідного інституту розпочалась ще у 1992 році, коли Постановою Президії Академії наук України № 326 від 09.12.1992 було створено Центр досліджень проблем підприємництва і менеджменту Академії наук України. Згодом, відповідно до спільної постанови Президії Національної академії наук України та Президії Академії правових наук України від 06.03.96 р. № 78 Центр досліджень проблем підприємництва і менеджменту Академії наук України передано до складу Академії правових наук України. Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України створений на розвиток Указу Президента України від 23 липня 1993 р. №275/93 «Про Академію правових наук України» і згідно з постановою Президії Академії правових наук України від 19.04.96 №7/7-Н. Постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. № 401 Науково-дослідному інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України присвоєне ім’я академіка Федора Глібовича Бурчака.

Директор відзначив, що протягом 20 років свого існування Інститут став авторитетною науково-дослідною установою, яка справедливо пишається своїми здобутками.

З вітальним словом і найщирішими побажаннями, під час урочистостей з нагоди ювілею Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва, виступив Президент Національної академії правових наук України доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Олександр Віталійович Петришин, який вручив співробітникам Інституту нагороди від Президії НАПрН України.

За вагомі досягнення співробітників Інституту було відзначено нагородами. Так, заступник керівника апарату – керівник Головного юридичного управління Верховної Ради України доктор юридичних наук Теплюк Михайло Олексійович вручив Крупчану О. Д. Почесну грамоту Верховної Ради України, а доктору юридичних наук, професора Беляневич Олені Анатоліївні та доктору юридичних наук, професору Галянтичу Миколі Костянтиновичу Грамоти Верховної Ради. Голова Конституційного Суду України доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Баулін Юрій Васильович вручив співробітникам Інституту за значні особисті внески у розвиток юридичної освіти і науки Грамоти Голови Конституційного Суду України. Крім того, співробітники Інституту відзначені нагородами Вищого господарського суду України, Міністерства юстиції України та Київської міської ради.

До вітань долучилися директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, академік НАПрН України Шемшученко Юрій Сергійович, віце-президент – керівник Київського регіонального центру НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Тихий Володимир Павлович, Голова Асоціації Українських Правників доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України: Костицький Василь Васильович.

Традиційно на адресу Інституту надійшли вітальні листи з найкращими побажаннями з нагоди ювілею від Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, наукових установ НАПрН України та провідних вищих юридичних наукових закладів України.

Повна галерея фото за посиланням.