Збір підписів для Електронної петиції

У розділі «Електронні петиції» Офіційного інтернет-представництва Президента України розміщено електронну петицію про зупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки» та забезпечення виконання положень ч. 2 ст. 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо державних гарантій встановлення ставок (окладів) науковим працівникам державних наукових установ (вищих навчальних закладів), виходячи з розрахунку посадового окладу молодшого наукового співробітника на рівні не нижче подвійної середньої заробітної плати у промисловості в цілому по Україні.

Підтримати петицію можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/73886?fbclid=IwAR1EbzEDsei86b0a-CwVt7VbdbdrOlacs1R8S_WIpIUhDcDhnnj2IFg6-Zs 

Текст петиції підготовлено Кочином Володимиром Володимировичем, завідувачем відділу методології приватноправових досліджень Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України.